16 października, 2009

Nowa jesienna torba


Wełna czesankowa to fascynująca materia.Zawsze jest trochę tajemnicy w tworzeniu każdej rzeczy.Lubię z nią pracować.Tym razem powstała torba, na której wykończenie długo nie mogłam się zdecydować.W końcu przyszła ta chwila i jest.Jest w kolorze przytłumnionego fioletu. Dekoracje w kolorach czerwieni,zieleni,brązu pomarańczy,słonecznego.Taka abstrakcja.Podoba mi się.

10 października, 2009

09 października, 2009

Candy

U Moniki śliczny Tildowy króliczek oczekuje na nowa rodzinkę.Zobaczcie sami.


08 października, 2009

Jedwabno filcowy szal/nunofelt scarf

Zaległości na blogu co nie miara.I dlatego pokażę mój ostatni produkt.
To szal z szyfonu jedwabnego z dodatkiem delikatnej czesanki z merynosów;szeroki na 52cm,długi na 225cm.Cały w kolorze ecru.Delikatny i miły.

Kwiatowa kołdra/duvet flower


Istnieje w wirtualnym świecie miejsce,które od dłuższego czasu odwiedzam i bardzo to lubię.
Jest to miejsce miłośników craftu.Osób dla których ta dziedzina życia,czyli rękodzieło jest bardzo bliska.To forum Craftladies.Od wrzesnia ruszył projekt pomysłu naszej forumowej koleżanki MKatarynki, projekt na wirtualne szycie własnych kwiatowych kołderek przez rok.Ja też zapragnęłam uszyć sobie taką patchworkową kołderkę.Prowadzace zajęcia przedstawiają na forum kolejne lekcje z szycia poszczególnych elementów, a każda z uczestniczeka ma za zadanie uszyć takowy w ciągu miesiąca i pokazać jego zdjęcie na forum .No i udało mi sie uszyć mój wrześniowy kwiatek.Szyty był techniką PP,czyli przez papier.Nie wiem jeszcze jak dokładnie ma wyglądać moja kołderka,wszystko okaże sie z czasem.Przede mną październikowe stokrotki,ale o tym napiszę jak uszyję. Na razie przedstawiam wrzesień.
I bardzo dziękuję prowadzącym za ten pomysł i lekcje:-))
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...