27 grudnia, 2010

Poświątecznie...

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzajacym.Dziękujemy za ciepłe słowa na ostatnich  targach, oraz miłe życzenia przekazywane różnymi drogami.Życzymy  Wam wszystkiego co najlepsze. Koniec roku był dla nas bardzo pracowity,mimo to nie wszystkie plany udało nam się zrealizować.Ale mam nadzieję, że wszyscy, którzy mają okazję nosić lub używać nasze wyroby są zadowoleni, a o to przede wszystkim nam chodzi;-)))
Na koniec pochwalę się torbą.Torba została wykonana  przez mojego męża jako przezent dla naszej córci.
W całości filcowana na mokro łacznie z dekoracją. Nie ma podszewki,ale posiada kieszeń wewnętrzną zapinaną na suwak.Torba jest zamykana na dwa zamki magnetyczne.Udała się!!!Córcia zadowolona.Zdolnego mam męża;-)))

14 grudnia, 2010

Re:produkcje vol.3 -Zaproszenie

                              
Gorrrący grudzień czyli DWU-dniowe RE:produkcje vol.3!
18 i 19 grudnia widzimy się ponownie w Centralnym Basenie Artystycznym.

Trzecia edycja targów rękodzieła - biżuterii, ubrań i wyrobów codziennego użytku R E : p r o d u k c j e potrwa tym razem aż DWA dni! Zapowiada się więc gorrrący grudzień dla wszystkich wielbicieli hand made’u.

KAŻDY znajdzie tam coś dla siebie, jak i niebanalne prezenty gwiazdkowe dla swoich najbliższych. Do wyboru, do koloru: dodatki, biżuteria, ubrania i ceramika. A wszystko to z pomysłem, polotem, świetnie wykonane i zupełnie unikatowe.

W sumie w imprezie udział weźmie ponad 180 artystów z Warszawy i całej Polski i, co ważne, każdego dnia zaprezentują się inni twórcy. Będzie to zatem bez wątpienia największa tego typu impreza w kraju.

Wśród artystów gościć będą takie sławy, jak: Maldoror, Motiv Art, Licoreese, Karina Królak, Bugenwilla, Alelale, Patka Smirnow, Twins, Miss Spark, Spoko Studio, Mirella von Chrupek, Marta Misiuro, Cukier Pruder, Boutique d’Object i wielu, wielu innych. 

I tym razem nie zapomnimy o potrzebujących. Po raz kolejny organizowana będzie  akcja ekologiczno-charytatywna pod hasłem: „Wkręć się w Rękodzieło”, w ramach której będziemy zbierać plastikowe nakrętki, które zostaną wymienione na wózki inwalidzkie i protezy.
Na osobę, która przyniesie najwięcej nakrętek, czekać będą fantastyczne nagrody, wykonane przez RE:produkcyjnych artystów!

Impreza odbędzie się w kultowym Centralnym Basenie Artystycznym.
Na miejscu zapewniamy świetny klimat, muzykę oraz bar obfitujący w jadło i napoje.

Autorką plakatu na tę edycję targów jest Natalia Jarosiewicz.

Wstęp płatny: 5 zł
.
 
Artistic handicraft fair RE:produkcje vol.3
Everybody will find something interesting for themselves at the RE:produkcje vol.3 fair of artistic handicraft. It will be also a nice opportunity for you to buy original, one-of-a-kind Christmas gifts for your friends and relatives. The wide offer of works presented at the fair will include: accessories, jewelry, clothes and ceramics. Everything designed and created in a unique way, with great dose of imaginativeness, completed by perfect workmanship and total uniqueness.

On the whole, the event will include works created by
more than 180 artists from Warsaw and all over Poland and, what is important, each day will feature appearances of different creators.

One more time, an ecological-charitable action:
‘get caught in handicraft’, within which plastic screw tops will be collected, later to be exchanged for wheelchairs and artificial limbs.

       
   Zapraszamy w imieniu własnym i organizatorów.  Przybywajcie!!!Będziemy tam i my!

07 grudnia, 2010

Echa z Wołomina

Wołomin to dla mnie wyjątkowe miejsce.Już po raz drugi mogliśmy spotkać się i porozmawiać ze wspaniałymi, twórczymi osobami zgromadzonymi w Galerii Przy Fabryczce.Poznać nowych ciekawych artystów.I usłyszeć uwagi na temat własnej pracy. Takie spotkania dodają energi i motywacji do działania. To była prawdziwa przyjemność!!!Dziękujemy.
Niestety aparat odmówił mi posłuszeństwa i nie uwieczniłam tych chwil na zdjęciach;-(((

Na zdjęciu: filcowa rudo-brązowa czapeczka .Też była na Giełdzie.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...